System zarządzania hotelem RH+

Restaurants, Hotels Plus more (RH+ aka RHP)

Przeznaczony dla obiektów każdej wielkości, testowany przez hotelarzy. oparty na najnowocześniejszej technologii. Łatwiejsza obsługa, więcej możliwości, niższe koszty. Takie cele przyświecały nam przy projektowaniu i tworzeniu nowoczesnego systemu zarządzania hotelem. Wykorzystanie najnowocześniejszych technologii pozwoliło na zbudowanie dynamiczne rozwijającej się aplikacji zintegrowanej z mnóstwem zewnętrznych usług.

RH+ to więcej niż wsparcie obsługi recepcji. System pomaga hotelarzom na całym obszarze funkcjonowania hotelu od generowania voucherów przez planowanie i rejestrowanie czasu pracy, aż po monitowanie cen konkurencyjnych obiektow.

Historia zmian RH+

Zarządzanie pojedynczym hotelem lub całą siecią

Nie ważne, jak duży czy mały jest hotel, RH+ będzie nieocenioną pomocą w codziennej pracy. Ponieważ system z założenia obsługuje sieć hoteli, możliwe jest np. posiadanie jednolitej bazy klientów, prowadzenie poprzez jeden dział marketingu czy zarządzanie eventami...

Nasi klienci najbardziej doceniają w naszych rozwiązaniach:

 • Możliwości i funkcjonalność naszego oprogramowania
 • Wsparcie techniczne na poziomie autorskim.
 • Szybkość reakcji liczona w minutach. Ponieważ mamy stały dostęp do aplikacji na serwerze, oraz dostęp zdalny, aby pomagać Państwu, gdziekolwiej znajduje się obiekt.
 • Niskie koszty utrzymania oraz łatwość zmian. Daje to poczucie bezpieczeństwa.

Recepcja i rezerwacje

RH+ przechowuje wiedzę o klientach, rezerwacjach i następnie pobytach. Graficzna prezentacja i edycja rezerwacji, szybki dostęp do powiązanych przedpłat, rozliczeń, to podstawowe cechy każdego systemu. RH+ oferuje znacznie więcej, w tym możliwość samodzielnego uzupełnienia danych rezerwacji online przed przyjazdem lub w hotelu. Opcja QuickCheckIn/CheckOut to brak kolejki w recepcji i zadowoleni goście.

Obsługa eventów

RH+ to doskonałe narzędzie, dzięki któremu żadne pytanie o event nie umknie, a wszystkie dane są zawsze dostępne. Podgląd historii w postaci linii czasu. Historia każdego eventu w postaci linii czasu pozwoli na monitorowanie operacji, a system wersjonowania pomoże w przypadku niezgodności z klientami..

Obsługa SPA

Kompletny system obsługi spa, z uwzględnieniem kalendarzy rezerwacji, zabiegów, gabinetów.

Możliwość sprawdzania dostępności gabinetów i rezerwacji zabiegów z poziomu recepcji.

Vouchery

Błyskawiczne generowanie voucherów, tworzenienie unikalnego kodu, automatyczna wysyłka lub wydruk. Wraz z możliwością indywiualnych treści, rozliczania w części lub całości moduł zarządzania voucherami skraca czas przygotowania i daje lepsze możliwości kontroli nad tworzonymi voucherami.

Kontrola płatności

Śledzenie wszystkich oczekiwanych wpłat, poczynając od zaliczek na imprezy czy rezerwacje hotelowe po faktury sprzedaży. Kontrola należności. Błyskawiczny podgląd stanu należności w postaci widgetu. …

Raportowanie oraz szybkie wskaźniki

Szczegółowe raporty lub szybkie wskaźniki w postaci widgetu ekranowego. Pełen obraz stanu hotelu widoczny na jeden rzut okiem. Idealne dla zarządu. RH+ wykorzystuje dane własne, pochodzące z obcych systemów lub wprowadzane ręcznie przez użytkowników...

Wyższe przychody dzięki dynamicznej polityce cenowej

Rozbudowane i elastyczne cenniki z możliwością określania kanałów sprzedaży, zmiennych cen, lokalnych wydarzeń pozwolą na maksymalizację zysków. Dzięki wsparciu wbudowanych w system narzędzi monitorowania rynku można zawsze wyprzedzić konkurencję….

Narzędzia dla marketingu, wraz z automatycznym monitorowaniem cen na rynku

Możliwość monitorowania aktywności klientów, automatyzacja wysyłania podziękowań, a przede wszystkim narzędzia podglądu bieżących cen konkurencji. W ten sposób użytkownicy RH+ zyskują przewagę konkurencyjną...

Zarządzanie personelem i czasem pracy

RH+ dostarcza unikalnych narzędzi do zarządzania personelem, dokumentami kadrowymi, limitami urlopowymi i czasem pracy. Graficzna możliwość tworzenia harmonogramów i tabel czasu pracy, automatyczne mailowe lub SMS-owe powiadamianie pracowników o zmianach. Wsparcie dla zintegrowanych czytników czasu pracy...

24/7 wsparcie i monitorowanie aplikacji

Który hotel może sobie pozwolić na serwery w profesjonalnej serwerowni, stały nadzór administratorów, natychmiastowe wsparcie w przypadku awarii, problemów z działaniem systemu? Każdy użytkownik RH+ otrzymuje takie wsparcie w standardzie….

Koszty

RH+ powstał jako narzędzie, na które może sobie pozwolić każdy hotel. Co więcej, wybierając plan elastyczny, przez część roku można nie płacić zupełnie nic za korzystanie z systemu.

Recepcja i rezerwacje

Rezerwacje

RH+ pozwala na przyspieszenie i ułatwienie tworzenie rezerwacji. W ten sposób mniejszamy ilość pracy dla recepcjonisty, unikamy błędów i podnosimy zadowolenie gości hotelowych. Jednocześnie zyskujemy czas recepcji na indywidualne podejście do klienta.

Całe mnóstwo elementów automatyzacji i ułatwień:

 • automatyczne tworzenie klienta - firmy na podst. nr NIP. Nie trzeba nic wprowadzać, nic wpisywać.
 • graficzne tworzenie rezerwacji z poziomu kalendarza
 • podpowiedzi w wielu wyszukiwaniach
 • automatyczne generowanie posiłków na okres pobytu + zestawienie do restauracji
 • i dużo więcej....

Self CheckIn/CheckOut

Dzięki RH+ możliwe jest uniknięcie kolejki przy recepcji. Funkcje WTY (WeTrustYou) pozwalają na przeniesienie części zadań na gości hotelowych. Po utworzeniu rezerwacji klient może otrzymać link do samodzielnego uzupełnienia danych rezerwacyjnych. Podobnie recepcjonista może wygerować formularz do samodzielnego uzupełnienia danych rezerwacji/wymeldowania na miejscu przy wykorzystaniu naszego mini kiosku lub tabletu.

Obsługa eventów

Historia zdarzeń

Historia zdarzeń w postaci linii czasu ułatwia pracę z eventem

Generowanie umowy

Na podstawie szablonu/szablonów system generuje dokument umowy. Dokument może być modyfikowany i archiwizowany w systemie. Dotarcie do umowy zajmie sekundy.

Wersjonowania

Możliwe jest wersjonowanie oferty eventowej. Pozwala to na przypomnienie wszystkich "stanów" oferty i kolejnych zmian bez przeglądania dokumentów.

SPA

Dostęp z dowolnego miejsca 24/7

System dostępny jest z dowolnego miejsca 24h na dobę.

Obsługa wielu gabinetów

Obsługujemy dowolną ilość gabinetów z możliwością dynamicznego włączania i wyłączania poszczególnych gabinetów i indywiualnych godzin pracy.

Szybka rezerwacja zabiegów

Czytelny kalendarz rezerwacji dobowy tygodniowy i miesięczny. Utworzenie rezerwacji jednym kliknięciem!

Predefiniowane usługi i przerwy

Automatyczne naliczanie czasu i kosztów wizyty. Dzięki jednostkom czasu przypisanym do usługi, wizyta zajmuje na kalendarzu dokładnie tyle czasu (!miejsca) ile suma przypisanych do niej zabiegów.

Przypomnienie o wizycie

Klient nie zapomni o wizycie. Automatyczny SMS z systemu lub email przypomni klientowi z wyprzedzeniem.

Kolejki oczekujących

Dla klientów oczekujący na zwolnienie się terminu danego dnia lub niezdecydowanych co do godziny powstała “poczekalnia”. Dzięki temu nie zapomnimy o żadnym oczekującym kliencie.

Notatki i komunikaty między pracownikami

Przypisane do dnia komunikaty “zawieszone “ nad kalendarzem w postaci “żółtych karteczek”. Ułatwiają wymianę informacji, zwłaszcza pomiędzy zmianami.

Obsługa sposobu płatności

Umożliwia rozliczenie przy pomocy voucherów, płatności kartą/gotówką lub obciążeniem pokoju.

Moduł SPA - prezentacja

Zarządzanie personelem i czasem pracy

Dostęp z dowolnego miejsca 24/7

System dostępny jest z dowolnego miejsca 24h na dobę.

Zarząd może monitorować, akceptować wnioski urlopowe w dowolnym miejscu i czasie, a pracownicy zawsze mogą sprawdzić swój harmonogram lub złożyć wniosek o urlop.

Pracownicy i zleceniobiorcy

Część kadrowa systemu. Zawiera narządzia do zarządzanie umowami, pracownikami. Pozwala na przypisanie pracowników do poszczególnych jednostek. Dzięki temu kierownicy działów zyskują bezpośrednią kontrolę nad swoimi pracownikam.

Harmonogram - planowanie czasu pracy

Graficzne planowanie czasu pracy. Wystarczy zaznaczyć 1 lub więcej dni, aby utworzyć harmonogram dla pracownika. Utworzone harmonogramy można wydrukować, a o szybkich zmianach system powiadamia pracowników mailem lub SMSem. Grafiki dostępne są online dla pracowników. Mogą z dowolnego miejsca, także smartfonem sprawdzić swój plan pracy. Kierownicy działów planując czas pracy dostają dodatkowne narzędzia monitorowania przekroczeń, kosztów, czy blokady dnia, jeśli pracownik ma tego dnia urlop. Nie trzeba już prowadzić zeszytów, odrębnych arkuszy excel. RH+ rozlicza pracownikom urlopy, pozwala na składanie wniosków urlopowych. Najważniejsze, że wnioski, aby zostały zaakceptowane, muszą przejść odpowiedni obieg.

Czytniki i rozliczenie czasu pracy

Dostarczamy czytniki czasu pracy naszej konstrukcji. Wykorzystujemy karty lub breloczki. Dane po akceptacji kierownika automatycznie nanoszone są na czas pracy. Dostarczamy nanjowocześniejsze urządzenia i jednocześnie oferujemy prawdopodobnie najnizszy koszt zakupu lub dzierżawy czytników na rynku!

Kto jest dziś w pracy!

Wykorzystując czytniki w momencie wejścia pracownika wiemy, kto jest na terenie obiektu. Łatwo sprawdzić, łatwo znaleźć.... Koniec z szukaniem, kto powinien być dziś w pracy a kto jest naprawdę. Dodatkowe zabezpieczenie w sytuacjach awaryjnych typu pożar, powódź...

Voucher

Vouchery

Każdy hotel korzysta z voucherów jako formy karty podarunkowej dla osób prywatnych lub firm. Voucher to narzędzie marketingowe, wizytówka hotelu oraz sposób na zwiększenie sprzedaży. Przygotowanie, a następnie wykorzystanie voucherów często wymaga dużo pracy od działów sprzedaży. Zwłaszcza przy ręczny wypisywaniu lub wypełnianiu i drukowaniu voucherów. Zwłaszcza, gdy trzeba przygotować większe ilości voucherów, pilnować numeracji i treści.

W celu ułatwienia i przyspieszenia procesu generowania voucherów przygotowaliśmy moduł, który przejmie na siebie większość trudnych zadań. Korzyści jakie uzyskamy to:

 • zawsze unikalny kod
 • łatwe i szybkie generowanie seryjnych voucherów
 • personalizacja treści
 • przypisanie usług do voucherów
 • rozliczanie pełne lub częściowe
 • wykorzystanie szablonów do wysyłki mailowej lub wydruku

Unikamy problemów

Każdy voucher jest zawsze identyfikowalny, wraz z informacją kto i kiedy wystawił, jakich usług dotyczy i wszelkich dodatkowych informacji. Nawet jeśli te informacje nie są wypisane na voucherach! Unikamy także:

 • żmudnego wypisywania
 • błędów, zduplikowanych numerów
 • rejestracji voucherów w arkuszach excel
 • nieporozumień dot. zakresu,terminów ważności i innych
 • nadużyć, wielokrotnego wykorzystania, podróbek